נטלי דדוש - כתבת לענייני ביוטי ואופנה
Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp

לראשונה: קורס ספרות הגברים (BARBER) המציע ליווי בפתיחת מספרה

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp

תמיד נחמד לשמוע על עוד סיפור מעורר השראה, והנה בית הספר לעיצוב שיער סרג'יו, הידוע כמקום ממנו יוצאים מעצבי שיער מפורסמים וידועים, יוצא עם מיזם ייחודי המקנה מעטפת ליווי בהשמה בשוק העבודה או בפתיחת ברבריה בסיום הלימודים לאלו החולמים להיות מעצבי שיער מובילים ולהנות ממערך קורסים והכשרות המעניק דריסת רגל בתעשיית הBARBER. יצאנו לברר על הקורס הייחודי.

סרג'יו: בית ספר למעצבי שיער בישראל

קורסי תספורות גברים נהיו בשנים האחרונות אופנה מבוקשת, כחלק מבניית התדמית של הגבר החדש ואף כחלק מהבטחה למקצוע טוב יותר, צצו כפטריות אחר הגשם "בתי ספר לעיצוב שיער", אך מסתבר שמרבית הקורסים אינם מספקים את הסחורה, והתוצאה? אלפי סטודנטים מתוסכלים, שאינם מצליחים להיכנס לתעשייה

 

"היום כל בעל מספרה קורא לעצמו 'מכללה'" מסבירה לנו ליאת קדר, מנכ"לית סרג'יו ומובילת המיזם. "מכיוון שתעשיית עיצוב השער תופסת יותר ויותר תאוצה, הרבה מספרות מנצלות את ההזדמנות לעשות כסף מהיר".

לטענת ליאת, המון סטודנטים משלמים ממיטב כספם על קורסי BARBER שאינם מקיפים מספיק. כתוצאה מכך, הרבה תלמידים מתאכזבים הן מהרמה והן מהקושי בהשתלבות בשוק התעסוקה. 

 

"כל שבוע מגיעים אלינו פניות מתלמידים מוכשרים שבחרו בקורס הברבר הלא נכון. במרבית המקרים הדבר נעשה מתוך רצון לחסוך בעלויות אך לבסוף הם נשארים קרחים משני הכיוונים ולא מסוגלים לממן שכר לימוד עבור קורס נוסף. לבסוף, הם מוותרים על החלום".

 

בסרג'יו החליטו לקחת אחריות מלאה ולהעניק לסטודנטים קורס מקצועי במיוחד הכולל שיעורים ממעצבי שיער וזקנים בינלאומיים, מעטפת ליווי במציאת עבודה או בפתיחת מספרה\ברבריה לאחר הקורס וכל זה בנוסף למגוון מלגות בשיתוף עם משרד הכלכלה. 

 

"נכון שברמה העסקית אנחנו סופגים חלק מהעלויות אבל כשתלמידים שלנו מגשימים את עצמם והופכים למעצבי השיער המובילים בארץ ובחו"ל, אני יודעת שזה הדבר הנכון לעשות".

למידע נוסף והרשמה, מלאו פרטים בטופס:

ברבר כאמצעי לצמצום פערים בחברה. 

 

 

"כנער נמשכתי לצרות" מספר לנו עומר פרחן, בוגר הקורס. "לא גדלתי בשכונה טובה ויכול להיות שאם לא הייתי עושה את הצעד הקטן הזה, החיים שלי היו במקום אחר לגמרי". 

 

אמיר ממשיך "בחיים לא הייתי מאמין שיהיה לי ברבריה כל כך מצליחה ובטח שלא דמיינתי שאגשים חלום ואגיע לאירועי הביוטי המובילים בעולם".

"הקו המנחה של סרג'יו היה תמיד לעזור ולתת כמה שיותר מהידע העצום שלו".

 

אין ספק שסרג'יו מביא בשורה מרגשת לתחום. אחוז הבוגרים במכללה אשר משתלבים בהצלחה רבה בתעשייה עומד על 93%, הרבה יותר מכל הכשרה אחרת. 

 

 

הנוסחה ברורה. אלו שרוצים להיכנס לתעשייה, לפתוח ברבריה או מספרה ולהיות הכי טובים בתחום שלהם, יכולים להנות מסט כלים ייחודי וידע שהוכיח את עצמו בארץ ובעולם.

 

 

שלומי, אחד התלמידים בסרג'יו מספר, "השיעורים פשוט מדהימים, כל שיעור אני לומד משהו חדש שמשדרג לי התספורות שאני עושה ללקוחות – פתאום פונים אלי הרבה יותר מפה לאוזן והחיוך של הלקוחות שלי שווה הכל".

 

בית הספר ממשיך לצבור תאוצה ולהעניק פתרון לאלו החולמים להשתלב בתעשיית הברבר (BARBER)

 

זה לא רק תו איכות, זו מקפצה של ממש עבור מעצבי העתיד של תעשיית הברבר בישראל ובעולם.

לבדיקת התאמה השאירו פרטים למטה:

גלילה לראש העמוד